• کولر گازی میتسوبیشی

  • کولر گازی میتسوبیشی
میتسوبیشی ساخته شرکت ژاپنی دارای تجربه بالاتر از چند دهه در زمینه تولید سیستم تهویه مطبوع می باشد، این شرکت با استفاده از تکنولوژی جدید کولر گازی های با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه می نماید و طی مدت طولانی حضور در بازار رقابت توانسته در لیست پرفروش ترین برندهای کولر گازی در دنیا قرار گیرد.
این کولر گازی مجهز به سیستم پیشرفته دی سی اینورتر برای کاهش مصرف برق دستگاه و صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.
پنل خارجی کولر گازی میتسوبیشی از فلز ضد زنگ ایجا شده که آن را در برابر تغییرات آب و هوایی و پوسیدگی قوی می سازد، بنابراین عمر دستگاه را بالا می برد.


این دستگاه تجهیز شده به فیتلر گیاهی کاتیشین می باشد و ویژگی ضد اکسیدان و ضد ویروس دارد، ذرات کاتیشن از انتشار باکتری، ویروس و قارچ درمحیط جلوگیری می نماید.
این فیلتر به آسانی با شستشوی آب احیا می شود و بالای 10 سال قابلیت استفاده دارد.با خرید اسپلیت میتسوبیشی علاوه بر تولید دمای مطبوع،هوایی تمیز و خالی از آلودگی در فضا تولید می نمایید.
کولر گازی میتسوبیشی دارای قابلیت تامین سرمایش و گرمایش و شکلی زیبا و امروزی تولید شده و دارای قابليت روشن شدن اتوماتیک پس از قطع برق ميباشد.
تمامی مدل های تولید شده کولر گازی میتسوبیشی در وب سایت ایران مکانیک  با گارانتی اصلی موجود می باشد همچنین می توانید از داکت اسپلیت میتسوبیشی در وب سایت دیدن کنید.
همه محصولات کولر گازی میتسوبیشی: